Chcesz się pozycjonowac?
Pozycjonowanie stron internetowych jest szeregiem działań mających na celu wypromowanie witryny w sieci. Umieszczenie Państwa strony wysoko w wynikach wyszukiwania jest efektem dobrze przeprowadzonych działań związanych z marketingiem internetowym. Pozycje same w sobie nie są celem lecz efektem dobrej pracy. Zanim jednak rozpoczniemy pracę należy wyselekcjonować odpowiednie słowa kluczowe. W tej kwestii zawsze pomagamy wybrać takie frazy, które będą rentowne dla Klienta, bo w pozycjonowaniu strony chodzi o to, żeby zyskał przede wszystkim Klient. Wtedy praca sprawia nam satysfakcję.
+48 796 118 228
logo.png
Wybierz słowa kluczowe do pozycjonowania
Dobór słów kluczowych do pozycjonowania strony odbywa się poprzez sprawdzenie i porównanie ich popularności oraz konkurencji. Po dogłębnej analizie otrzymujemy listę słów wraz z ceną pozycjonowania. Z listy wybieramy frazy, które będziemy promować.
Jak się rozliczać za pozycjonowanie
Rozliczenie za pozycjonowanie stron odbywa się na podstawie statystyk z poprzedniego miesiąca. Płatność pobieramy tylko wtedy, jeżeli osiągniemy zakładane cele. Jeżeli ten warunek nie jest spełniony, wówczas promowanie strony internetowej jest dla Państwa bezpłatne.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one